Informace o permanentním make-upu

Permanentní make-up neboli mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, při které se do povrchní vrstvy pokožky pomocí speciálního přístroje implantují barevné pigmenty.

S permanentním make-upem můžete vypadat lépe a ušetřit spoustu času.

pm-1.jpg pm-2.jpg pm-3.jpg

Úkony permanentního make-upu

  • Obočí - permanentním make-upem se upravuje šířka, délka i barva obočí. Chybějící obočí je možné kompletně vykreslit vláskovou metodou.
  • Oční linky - permanentní make-up zvýrazňuje oči.
  • Rty - permanentní konturou, stínováním či barevnou výplní lze docílit vylepšení tvaru nebo doplnit ztrácející se retní červeň.
  • 3D tetováž prsních dvorců (areola tattoo) jako finální krok rekonstrukce prsu po onkochirurgické léčbě, korekce asymetrií tvaru, polohy a velikosti dvorců

Celkový úkon většinou vyžaduje dvě aplikace v rozmezí 28. dní. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že zjistíme, jak pokožka reaguje na aplikovaný pigment a na základě toho můžeme při korekci změnit odstín, tvar, barvu ztmavit nebo zesvětlit.

Spolupracujeme s lékaři - Ambulance plastické chirurgie - MUDr. Hana Klosová, Ph.D

Krása permanentního make-upu spočívá v přirozenosti. Perfektního permanentu si nevšimnete, pokud ano, není dobře proveden.

Pigmenty pro permanentní make-up

Používáme americké pigmenty Mei-Cha® - hypoalergenní mikropigmenty minerálního původu vynikající kvality - Barvy na permanentní make-up.

Blednutí pigmentů
Přirozeným procesem rohovatění kůže se barvivo z pleti postupně vytrácí. Tento proces se nazývá časová ztráta barev a trvá asi 3-5 let. Poté má klientka možnost volby - buď zákrok postoupí znovu s přihlédnutím k novým trendům či s ohledem na přirozené stárnutí pokožky nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků.

Bolestivost

Zákroky jsou minimálně bolestivé vzhledem k používání speciálních anestetik. Přesto nejčastěji kladená otázka v permanentním make-upu je - Bolí to?.

#106
Martina,
0
4. květen 2016, m.klaskova (at) seznam.cz
Můžete mi doporučit někoho z Frýdku-Místku a okolí ? Děkuji.
Odpověď: Frýdek-Místek: Slavická Olga - 602 871 165, Česlarová Marcela - 603 838 154. Havířov: Bajová Kateřina - 777 613 109, Frýdlant nad Ostravicí: Kaňáková Ivana - 736 716 684, Opava: Mathiasová Lenka - 739 023 992, Ostrava: Fridrichová Lenka - 777 043 699


#105
Hittlová,
0
28. březen 2016, hittlova (at) seznam.cz
Prosím o radu proč se klientce udelaly otoky a modřinky po PM horních linek, nebrala žádné léky, a ani za 4dny jí to nezmizelo, i pře to chce korekci za 5týdnů. Co má použít na ty modřinky? děkuji
Odpověď: Hirudoid gel je přípravek, který je určen na krevní výrony, pohmožděniny a otoky. Korekce za 5 týdnů by neměla být problém.


#104
Jana,
0
8. březen 2016, janicka.sotonova (at) seznam.cz
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda nevíte o někom zkušeném na PM horních linek v Teplicích, případně v Ústí nad Labem. A dále, zda černá barva neobsahuje nikl (mám na něj alergii). V loňském roce jsem podstoupila tetování na nártu, za použití černé barvy a to proběhlo bez problémů, tak předpokládám, že i toto by neměl být problém, ale raději se ptám Děkuji a přeji hezký den.
Odpověď: V Ústí nad Labem pracuje paní Radka Drábková - radka.kosmetik (at) seznam.cz, tel.776 677 669. Microcolor Black (černý pigment pro linky) je vyroben na bázi oxidů železa. Nikl může být přítomen, ale jeho obsah bude tak v jednotkách ppm (parts per million), odhaduji to tak < 0.01 ppm což je pro představu 0.01 g/T.


#103
Petra Buresova,
0
1. březen 2016, petra.posker (at) email.cz
Dobrý den chtěla bych se prosim zeptat,jestli by jste me doporucily někoho v Karvine na permanentní make-up,někoho opravdu precizního dekuji
Odpověď: V Karviné pracujíí Benová Hana - tel.: 776 651 648, Tichánková Anna - tel.: 777 554 934.


#102
Nela,
0
14. únor 2016, nela.h (at) seznam.cz
Dobrý den,
chtěla bych doporučit někoho z Hodonína kdo dělá microblading. Děkuji
Odpověď: Romana Moulisová, majitelka Maha Studia


#101
Jana,
0
31. leden 2016, janalemperova (at) seznam.cz
Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda mate doporuceni na nejakou sikivnou pani/slecnu kosmeticku, ktera dela oboci microblading metodou na Vysocine? Moc diky, Jana
Odpověď: Dobrý den, na Vysočině nemáme bohužel žádnou kolegyni vyškolenou na metodu Microblading.


#100
anonymní,
0
30. leden 2016
Dobry den mate prosim nejaky kontakt na ceske budejovice carkovani oboci. Dekuji
Odpověď: Dobrý den, v Českých Budějovicích pracuje paní Hana Faltová, tel. 724 432 855, email: rvbcosmetics (at) gmail.com ("at" = zavináč), www.permanent-makeup.cz.


#99
Jana,
0
27. leden 2016
Jsem po operaci šedého zákalu (asi půl roku), takže v oku mám umělou čočku. Nepoškodí se při dělání linky?
Odpověď: Dobrý den, při správně provedeném permenentním make-upu je pigment vkládám do povrchní vrstvy kůže víčka. Oko ani čočku nemůže zasáhnout.


#98
anonymní,
0
25. leden 2016
Dobrý den, vase odpovedi ve me vzbudily duveru, prosim o kontakt a doporuceni na vami vyskolene speciality v Praze. Predem dekuji
Odpověď: Dobrý den, děkujeme za důvěru. Praha: Krystýna Pidlozná, Klinika Yes Visage, e-mail - pidlozna.k (at) seznam.cz, tel.733 753 833, Kateřina Klausová, e-mail - katerina.klausova (at) gmail.com, tel. 775 176 317


#97
Jana K.,
0
20. leden 2016, Kunovaj (at) seznam.cz
Ještě dodá k předchozímu dotazu, že jsem diabetička. Celkem často čtu, že perm.makeup není pro diabetiky vhodný.
Odpověď: Diabetičkám doporučuji konzultaci případného úkonu s jejich lékařem.


#96
Jana K.,
0
20. leden 2016, Kunovaj (at) seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych si nechat perm.makeup obočí a samozřejmě přirozeně né modré příšernosti ale ráda bych jednu z metod vláskování , 3D... Poradíte i z Českých Budějovic nebo jižních Čech? A pokud ješte mohu jednen dotaz. Jak často se musí dělat úprava obočí? Jsem kojící je to problém?

Velmi děkuji za odpovědi.
Odpověď: Dobrý den,kontakty na kolegyně vyškolené v našem studiu: České Budějovice - Hana Faltová, tel. 724 432 855 email: rvbcosmetics (at) gmail.com, Plzeň - Dáša Bočková, tel. 775 71 22 62, email: da.bockova (at) seznam.cz, Tachov -Andrea Kropáčová, , tel. 606 916 134, email: Andrea.Krop (at) centrum.cz, Kamenný Újezd - Gabriela Václavíková, tel.: 607 968 823, Vimperk - Tereza Lukačová, tel. 608 020 006, email: terka.lu (at) seznam.cz. Permanentní make-up nedokáže odstranit nechtěné chloupky vyrůstající v okolí obočí. Tuto úpravu (vytrhávání) je nutné dělat i nadále. Kojení není problém.


#95
Michaela,
0
15. leden 2016, misaprekop (at) seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat a zároveň poradit co dělat, když mi nechyta permanentní makeup horních víček? Je to vůbec možné? Byla jsem již 5X na pretetovani. Zkusili jsme změnu barvy i jehly a stále nic. Hlavně vnější koutky se celé vuloupou nebo zůstane jen náznak tenké, světlé čárky a na konci zesílená,tmavá tečka. Už nevím co dělat.Stojí to spoustu peněz, vypadá to skarede, musím si to tužkou dokreslovat. Můžete poradit? Moc děkuji
Odpověď: Tmavá linka na horním víčku zůstává v pleti po velmi rozdílnou dobu. Stalo se mi, že přišla zákaznice po dvou letech na doplněni barvy, jiná po jedenácti letech, i když v obou případech jsem použila stejnou barvu - MIcrocolor Black. S tím, že by černá barva nechytla vůbec, jsem se nesetkala. Poradit, proč se tak stalo u Vás, Vám nemohu. Neznám techniku práce vaší kosmetičky, jaké jehly používá, jak byla linka po aplikaci silná, jak velký byl otok, jakým způsobem jste oči po aplikaci ošetřovala, atd. Nedává mi smysl, proč jste byla již 5 x na přetetování. Po třetí neúspěšné aplikaci je, podle mého, nejvyšší čas zvážit odstoupení od úkonu ať už ze strany kosmetičky, tak z Vaší.


#94
Adina,
0
30. prosinec 2015, ina.email (at) seznam.cz
Paní Moulisová, jsem týden po zákroku "zvednutí obočí" (lifting) a protože mám obočí velmi neznatelné, téměř žádné, chtěla bych si nechat udělat nové některou z metod, které tu uvádíte, chtěla bych ale vypadat přirozeně, pravidelné vytetované obloučky se mi nelíbí. Můžete mi poradit někoho v Praze, středních, západních nebo severních Čechách? Nejsem si jistá, jestli tyto zákroky provádíte i Vy sama nebo je jen školíte, klidně bych dojela k Vám. Děkuji za odpověď a přeji úspěšný, dobrý rok. a.
Odpověď: Dobrý den, zde jsou kontakty na kolegyně vyškolené v našem studiu: Praha, Klinika Yes Visage - Krystýna Pidlozná - pidlozna.k (at) seznam.cz, 733 753 833 nebo v Praze také Kateřina Klausová katerina.klausova (at) gmail.com, 775 176 317, v Chodově Leona Dziková - cosmeticlea (at) seznam.cz, 602 153 983. Já sama permanentní make-up dělám, nejen školím, ale žiji více než 10 let částečně v Kanadě, takže termín je nutné objednat několik měsíců dopředu.


#93
Radka Nechánská,
0
3. prosinec 2015, r.nechanska (at) seznam.cz
dobrý den, p.Moulisová tetovala jsem klientce rty již po třetí, před tím měla konturu viditelnou, po-té co jsme udělali 3 tetování kontura zcela zmizela a není nic vidět, k tetování jsem použila vaše tetovací barvy i anestetikum.
děkuji za odpoved
Odpověď: Kontura zmizela, protože jste při třetí aplikaci nepřidala do kombinace pigment Brown 7, který jste tam přimíchávala před tím. Brown 7 byl v kombinaci, kterou jste použila, nejtmavší. Tím, že chyběl, barevná kombinace byla světlejší, aplikovaná kontura překryla tmavé odstíny a splynula se rty.


#92
zuza,
0
8. říjen 2015, leaving1 (at) centrum.cz
dobry den,muzete mi prosim doporucit nekoho dobreho,kdo dela vlaskovani oboci opava,krnov nebo ostrava
Odpověď: Dobrý den, z Opavy doporučuji paní Lenku Mathiasovou - tel. 739 023 992, email kovadlinka (at) icloud.com, z Ostravy Lenku Fridrichovou - tel. 777 043 699, email: lenule.f (at) seznam.cz ("at" = zavináč).


Vytisknout stránku Vytisknout stránku
5.0 8Hodnocení