Úkony permanentního make-upu

Permanentním-make-upem lze upravit obočí, kontury očí a rty. Barevnou pigmentací lze vytvořit kresbu prsních dvorců (areola tattoo) po rekonstrukční operaci a korigovat jizvy, mikropigmentací pokožky hlavy vytvářet kresbu vlasů, tzv. scalp micropigmentation.

permanentni-make-up-oboci

Permanentním make-upem lze docílit ztmavení obočí a jeho zvýraznění, korigují se vady v symetrii a délce obočí, upravuje se šířka, doplňují části nebo vytváří zcela chybějící obočí.

permanentni-make-up-linky Linka vedená mezi řasami, vytváří iluzi hustých řas a zvýrazňuje oči. Představte si, že kdykoliv - po ránu, v létě u moře, v kempu u jezera, při sportu - můžete vypadat, jako když jste právě vyšla ze salónu! 
permanentni-make-up-rty

Bezchybná kontura napraví nedostatky v tvaru, osvěží ztrácející se barvu rtů. Rtěnka rozpíjející se do vrásek? Na tu můžete zapomenout! Aquarell lips - mdlá barva přírodních rtů získá svěžest plošným vystínováním celých rtů. 
Areola Pigmentace prsních dvorců (areola tattoo) je finálním krokem úpravy prsou po chirurgické rekonstrukční operaci následující po onkochirurgické léčbě. Lze tak korigovat asymetrií tvaru, polohy a velikosti dvorců.
Scalp Scalp micropigmentation - ukládání pigmentu do pokožky hlavy napodobuje střih velmi krátkých vlasů, kdy hlava vypadá jako čerstvě oholená. Obnovení přirozené linie vlasového porostu čela vytváří iluzi vlasů. Touto metodou lze také zamaskovat jizvy ve vlasové části.

 


 

 

#188
Hana,
0
20. listopad 2023, hjanakova (at) vez.olc.justice.cz
Dobrý den, 15.11. jsem byla na tetování horních linek. Ráno jsem se probudila a neměla jsem na víčkách nic, jen malý flíček, jinak známka po nějaké lince žádná. Říkala jsem si, jestli jsem si ve spánku nepromnula oči a nesmazala si tetování. Neměla jsem nic špinavého, ani ruce, ani polštář. Je to vůbec možné. Nevím co mám dělat, zda zkusit znovu tetování nebo chtít odstoupit od úkonu. A pokud odstoupit, tak za jakých podmínek je to možné. Děkuji moc za odpověď Janáková
Odpověď: Dobrý den, na dálku, bez fotografie, informací o typu pigmentace, velikosti jehly, použitého pigmentu apod. nemohu přesně usoudit, co je příčinou. Jedním z důvodů může být to, že do pleti nebyl vpraven dostatek pigmentu. Toto však je nutné řešit s kosmetičkou, která Vám úkon prováděla, stejně tak, jako dohodu o korekci či odstoupení od úkonu. S pozdravem. Romana Moulisová


#187
Marie,
0
23. únor 2023, jamajka1 (at) post.cz
Dobrý den, ráda bych se zeptala dnes jsem absolvovala permanent obočí pudrovou metodou a paní kosmetička mi řekla, že nemám používat žádné ošetřující krémy. Nicméně jak jsem se dočetla mimo jiné i na těchto stránkách 24 hodin od aplikace je doporučeno začít používat pro urychlení hojení. Můžete prosím upřesnit jaký krém/mast případně kde mohu zakoupit? Vyčetla jsem, že lze použít i bepanthen plus? Děkuji za informaci.
Odpověď: Dobrý den, našim zákaznicím poskytujeme speciální mast, kterou si po dobu hojení aplikované místo ošetřují. Tato mast zvláčňuje pokožku, zmírňuje nepříjemné pocity při hojení, jakým je svědění a napomáhá správnému usazení pigmentu v pleti. Objednat je možné na telefonu 601 200 025.


#186
Valentin,
0
28. listopad 2022, walll (at) volny.cz
Je možné si u vás zakoupit dárkový poukaz?
Odpověď: Dobrý den, dárkové poukazy prodáváme. Těšíme se n Vaši návštěvu. Romana Moulisová


#185
Luca,
0
22. říjen 2022, lucka.31 (at) seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně permanentu obočí. Před měsícem jsem byla na obočí, perfektní tvar, perfektně udělané,ale mám problém. Chtěla jsem obočí Šedo černé, vždy jsem měla a bylo to super. Jenže paní mi řekla, že mi udělá tmavě hnědé, nejdřív jsem nechtěla, bála jsem se odlesků do oranžova, ale uklidnila mě a já svolila. Jenže už je to měsíc a já stále vidím obočí do fialova. Na slunci úplně fialové. Teď mi jde o to zda na korekci se dá barva změnit, nechci fialové obočí děkuji
Odpověď: Dobrý den, barevny ton vpravovaného pigmentu lze změnit. Váš dotaz se však tyká dohody mezi Vámi a kosmetičkou, která úkon prováděla. Zkušená kosmetička ví, jaké pigmenty použít, aby pozměnila nechtěný či neočekávaný podtón barevného pigmentu. Pokud je obočí změněno do fialového podtónu je třeba použít komplementární barvu k fialové (podle barevného kruhu pro kombinaci barev – systém RYB), což je v řadách našich pigmentů Blonde 2, Blonde 3 nebo Brown 12.


#184
Michaela,
0
7. květen 2022, zralog (at) gmail.com
Dobry den, chci si nechat udelat vyrazne ocni linky... poradite, kam v ceskych budejovicich... nevim, koho si vybrat...dekuji.
Odpověď: Dobrý den, doporučit mohu naší dlouholetou kolegyni a školitelku paní Hanu Faltovou, www.permanent-makeup.cz/o-nas/, rvbcosmetics (at) gmail.com


#183
Jana,
0
8. březen 2022, jacirika (at) seznam.cz
Dobrý den! Před 13 lety jsem u vás byla na horních i dolních linkách očí! Tenkrát jsem si myslela, že to mám max na 5 let, ale vrchní linky stále drží! Tak jsem se chtěla zeptat kolik by vyšlo doplnění spodních linek, které tam taky jsou, takže opravdu jen doplnění! Moc děkuji za odpověď a moc jsem ráda, že jsem u vás před x lety byla!
Odpověď: Dobrý den, velmi mě těší Vaše spokojenost. Jsem moc ráda, že Vám linky vydržely tak dlouho. Dolní linky stojí 3000,- Kč. v případě zájmu prosím zavolejte na číslo k nám do studia 601 200 025.


#182
Hana,
0
14. květen 2021, hanepi (at) seznam.cz
Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, jestli jde zesvětlit PM obočí. Mám ho hrozně černé a široké. Nepovedený PM v cizině (2 roky a barva vůbec nesvětlá). Jsem z toho nešťastná, jelikož jsem už předtím měla PM dvakrát a krásné. Nakonec mi to v zahraničí totálně zkazili. Moc děkuji za odpověď.
Odpověď: Dobrý den, zesvětlení PM obočí i úpravu jeho tvaru lze většinou velmi úspěšně provést. Takový úkon však patří do rukou zkušené kosmetičky, která se permanentním make-upem zabývá


#181
Klára,
0
17. duben 2021, klarajanku (at) seznam.cz
Dobry den, mam tyden po korekci permanentniho make-upu rtu. Uprostred rtu mi barva nechytla, jen po okrajich a rty jsou jakoby flekate. Moc to nevypada, ze by barva jeste nastoupala. Ma smysl jit na dalsi korekci k te same kosmeticce nebo radeji jinam? Poradite v Brne? Dekuji ta odpoved.
Odpověď: Dobrý den, věřím, že pochopíte, že bez toho, abych věděla, jaká barva, jaká technika byla použita, jaký je stav Vaší pleti, jak probíhalo hojení atd., nelze na tuto otázku odpovědět. Konečný výsledek je možné zhodnotit nejdříve po 28 dnech, tedy době, která je potřeba k regeneraci kožních buněk.


#180
Sharka,
0
18. únor 2021, s.h.a.r.k.a (at) email.cz
Dobrý den, minulý týden jsem byla na perm. obočí. Tvar dokonalý, barva po nanesení také, jsem tmavý typ, tak mi tmavý odstín vyhovoval. Teď po týdnu se stroupky samy odlupují a barva pod tím je hodně světlá hnědá až do červena. Vím, že se to ještě vybarví. Ale chtěla jsem se zeptat, zdali při korekci může být nejtmavší odstín hnědé v kombinaci s
černou ? Aby výsledek byl opravdu výrazný. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Dobrý den, černý pigment nelze do barev na obočí přidávat. Výsledná barva v obočí by pak mohla mít modrý podtón.


#179
tadeas,
0
16. listopad 2020, tadeas04 (at) seznam.cz
dobry den


#178
anonymní,
0
6. září 2020
Dobrý den, obracím se na Vás s jedním dotazem. Od jakého dne po microbladingu lze používat make up a jiné kosmetické přípravky. Děkuji Vám předem za odpověď.
Odpověď: Dobrý den, kosmetický make-up se začíná zpravidla použilvat po vypadaní stroupků. Pŕesnou informaci vám měla dát kosmetička, která úkon prováděla. Zna typ Vaši pleti, její reakci během aplikace, míru nasyceni pigmentem a ostatní aspekty, které hojení ovlivňují.


#177
anonymní,
0
5. září 2020
Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat. Před 3 dny jsem byla na microblading/vláskování. První den byl výsledek pěkný, jen dost tmavý. Teď 3 den mi ta barva jde spíše do červena, místo aby byla hnědá, a vůbec mi neladí k mému odstínu. Zajímalo by mě, zda se to během hojení ještě změní. Opravdu nechci mít červené obočí.
Odpověď: Dobrý den, tři dny po aplikaci nelze usuzovat, jak bude konečný výsledek vypadat. Pleť se musí nejprve dobře zahojit. Regenerace kožních buněk trvá 28 dní.


#176
Jana,
0
8. červenec 2020, Veselenakovaj (at) seznam.cz
Dobry den, prosimmoc o radu. Uz jsem byla na trech aplikacich per. linek hornich. Po prvni nez sem dojela domu mela jsem skiro celiu barvu z linek na rasach a pod ocima. Tak pani kosmeticka rekla, ze jsem mela alergickoy reakci na anestetikum. Na druuhe pouzila jiny typ. A linka vydrzela z pulky na jednom oku a na druhem nic. Po treti aplikaci mam ma jednom oku linku trictvrte a druhem skoro nic. Pani me rekla, ze me udela 2 korekce v cene co jsem platila 3000,- a pak uz si dalsi budu platit znova. Za linky s cestama uz jsem dala 4000,- a jsem jak blazen s jedim castecne namalovanym oke. Moc prosim o radu. Dekuji moc
Odpověď: Dobrý den, je mi líto, že máte s permanentním make-upem špatnou zkušenost. Abych se mohla vyjádřit k tomu, kde nastalo pochybení, musela bych aplikaci vidět. Problém, že linky nedrží, může vzniknout jak na straně kosmetičky, která úkon provádí (špatná technika, nevhodná barva apod.), tak na straně klientky (nesprávné ošetřování po aplikaci, zdravotní stav, nespolupráce během aplikace apod.). Permanentní make-up je služba. To znamená činnost, která má v sobě prvek nehmatatelnosti a vyžaduje interakci se zákazníkem. Cenu si stanovila kosmetička a Vy jste tuto cenu akceptovala, nepřísluší mi tedy výši ceny hodnotit. Co se týká dalšího postupu, bude záležet na Vaši domluvě s kosmetičkou, která Vám obočí vytvářela.


#175
anonymní,
0
5. březen 2020
Dobrý den, mám již poněkolikáte permanentní make-up obočí. Bohužel teď je mám jak "razítka". Vyzkoušela jsem slečnu na doporučení. Nedopadlo to dle mých představ. Potřebuju vědět, jestli lze obočí zmírnit metodou ombre, nebo jít ke kožní lékařce na laser a trochu jej vybělit. Děkuju za radu a pokud mohu, objednám se k Vám na konzultaci. Zuzana Pfeiferová
Odpověď: Dobrý den, ombre metoda je vhodná pro zákaznice, které permanentní make-up podstupují poprvé event. již ombre obočí měly a přichází na jeho úpravu. Nezesvětlí již aplikované obočí, které je tmavé. Doporučuji jinou metodu zesvětlení, např. laser. Romana Moulisová


#174
Kateřina,
0
20. leden 2020, pomahacova.k (at) seznam.cz
Dobrý den, mám týden po mikropigmentaci rtů a ta je vidinelná pouze v oblasti kontur a zbytek rtů je odstínově světlejší. Slečna, co mi mikropigmentaci dělala, mi odpověděla, že rty ještě nejsou zahojené a že se barva časem ucelí. Nevím, jestli tomu věřit, ale každopádně bych se chtěla zeptat, po jaké době je možné na rty použít líčidla, jelikož takto nevypadají příliš vzhledně. Děkuji
Odpověď: Dobrý den, pokud jste týden po aplikaci a rty jsou zacelené (neodlupují se žádné stroupky), tak již můžete použít rtěnku nebo lesk.


Vytisknout stránku Vytisknout stránku
5.0 1Hodnocení