Informace o permanentním make-upu

Permanentní make-up neboli mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, při které se do povrchní vrstvy pokožky pomocí speciálního přístroje implantují barevné pigmenty.

S permanentním make-upem můžete vypadat lépe a ušetřit spoustu času.

pm-1.jpg pm-2.jpg pm-3.jpg

Úkony permanentního make-upu

  • Obočí - permanentním make-upem se upravuje šířka, délka i barva obočí. Chybějící obočí je možné kompletně vykreslit vláskovou metodou.
  • Oční linky - permanentní make-up zvýrazňuje oči.
  • Rty - permanentní konturou, stínováním či barevnou výplní lze docílit vylepšení tvaru nebo doplnit ztrácející se retní červeň.
  • 3D tetováž prsních dvorců (areola tattoo) jako finální krok rekonstrukce prsu po onkochirurgické léčbě, korekce asymetrií tvaru, polohy a velikosti dvorců

Celkový úkon většinou vyžaduje dvě aplikace v rozmezí 28. dní. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že zjistíme, jak pokožka reaguje na aplikovaný pigment a na základě toho můžeme při korekci změnit odstín, tvar, barvu ztmavit nebo zesvětlit.

Spolupracujeme s lékaři - Ambulance plastické chirurgie - MUDr. Hana Klosová, Ph.D

Krása permanentního make-upu spočívá v přirozenosti. Perfektního permanentu si nevšimnete, pokud ano, není dobře proveden.

Pigmenty pro permanentní make-up

Používáme americké pigmenty Mei-Cha® - hypoalergenní mikropigmenty minerálního původu vynikající kvality - Barvy na permanentní make-up.

Blednutí pigmentů
Přirozeným procesem rohovatění kůže se barvivo z pleti postupně vytrácí. Tento proces se nazývá časová ztráta barev a trvá asi 3-5 let. Poté má klientka možnost volby - buď zákrok postoupí znovu s přihlédnutím k novým trendům či s ohledem na přirozené stárnutí pokožky nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků.

Bolestivost

Zákroky jsou minimálně bolestivé vzhledem k používání speciálních anestetik. Přesto nejčastěji kladená otázka v permanentním make-upu je - Bolí to?.

#120
Alena Ševčíková,
0
17. leden 2017, sevcikovaalena (at) centrum.cz
Dobrý den. Můžete mi poradit jestli někdo dělá microblading v Táboře nebo poblíž? děkuji moc Alena
Odpověď: Dobrý den, je nám líto, ale v Táboře žádnou vyškolenou kosmetičku na Microblading nemáme.


#119
Iveta,
0
18. prosinec 2016, Ivetka.hrmelova (at) seznam.cz
Dobrý večer, prosím, doporučila by jste mi nějakou kvalitní kosmeticku, která bude ochotna mi udělat korekci obočí? Mam za sebou PM obočí i korekci u paní Eriky (Ostrava), ale nejsem spokojena. Při první aplikaci mi bylo obočí pěkně předkresleno, ale tetování tak hezky nedopadlo. Obočí vytetovala hrubé a krátké, navíc nebylo nikde zuzeno, ale bylo všude stejně hrubé, zkratka hrůza. Uklidnila me, ze se obočí zúží a při korekci tvar i barvu doladime. Když jsem dorazila na korekci, nebyla ochotna držet se mých představ, ale stále mluvila o tom, ze mi nemůže vytetovat čárku někde, kde nemám chloupky. Me přirozené obočí je nepravidelně narostle, tak jsem od PM očekávala nějaké sjednocení. Barvu mi aplikovala středně hnědou a ani to není žádná sláva, jelikož mi přijde, ze je trosku do fialova. Vzhledem k tomu, ze mam mastnejsi pleť, doporučila mi, abych obočí ničím nemazala. Teď mam 3 týdny po první korekci a rada bych to nějak doladila, ale k ni už určitě nepujdu. Myslíte, ze už obočí muzu dokreslovat, nebo mam raději počkat až to uvidí nějaké zkušenější kosmetička? Nerada bych tímto něco pokazila. Předem moc děkuji za odpověď.
Iveta
Odpověď: Dobrý den, určitě se dá obočí opravit a domluvit se na korekci. Zkušená kosmetička Vám jistě udělá obočí k Vaší spokojenosti. V Ostravě Vám můžeme doporučit paní Jarmilu Vrbovou, tel. 603824125, email vrbova.jarmila (at) centrum.cz. Po třech týdnech po aplikaci již můžete obočí bez obav dokreslovat.


#118
Filip,
0
28. listopad 2016, filip.korcek (at) seznam.cz
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli děláte i kurzy tetování? Nebo jestli nemáte kontakt na někoho kvalitního z této branže? Děkuji za odpověd.
Odpověď: Dobrý den, kurzy klasického tetování neprovádíme, ale můžeme Vám alespoň doporučit kvalitního tatéra, Annu Hudcovou z Hodonína. Pracuje ve studiu Red - tel. 773 920 199 nebo email anna.hudcova1 (at) gmail.com


#117
anonymní,
0
3. říjen 2016
Dobrý den, mohla bych se Vás prosím zeptat, jaké konkrétní vzdělání musí být pro abolvování kurzů? Studovala jsem tri roky kosmetičku, ale školu nedodělala, neboť nešla dostudovat dálkově, tak jsem skrz rodiné potíže musela přestoupit na úplně jiný obor bych měla maturitu. Tedy, otázka zní, zda je možné vykonávat permanentní makeup s absolvováním nějakého zdrvotnického či kosmetického kurzu. Nikoli celého čtyřletého studia s maturitou. Předem děkuju za odpověď
Odpověď: Dobrý den, máme akreditaci pro školení kurzů permanentního make-upu pro kosmetičky, takže to je hlavní podmínka. Stačí pokud máte absolvovaný akreditovaný kosmetický kurz. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 518 343 900 nebo 601 200 025. Děkujeme.


#116
anonymní,
0
23. září 2016
Dobrý den,
před třemi dny (v úterý) jsem podstoupila korekci horních linek, zhruba po měsíci, aplikace byla velmi bolestivá, i přes anestetika, víčka jsem měla druhý den krvavá, otok již mizí a místo se zklidňuje. Za jak dlouho mohu začít používat Bepanthen Plus? Mám počkat, až se mi vytvoří stroupky, nebo je možné místo lehce namazat už nyní? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Při správně provedené aplikaci by víčka krvavá být neměla. Našim zákaznicím doporučujeme po permanentu speciální ošeření pomocí obkladů z černého čaje. Otok je tak minimální a druhý den po aplikaci mizí zcela. Použití Bepanthenu je možné, způsob aplikace by Vám měli doporučit ve studiu, kde jste permanent absolvovala.


#115
anonymní,
0
11. září 2016
Dobrý den, nechala jsem si udělat pernamentní makeup obočí před pěti dny a stále je stejný a nedělají se mi žádný stroupky? Je možné že se nemusí udělat? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne
Odpověď: Ano, je možné, že se stroupky téměř žádné nevytvoří anebo jsou tak jemné, že je téměř necítíte.


#114
anonymní,
0
6. září 2016
Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat zda je možné provádět perna.makeup obočí když kojím? Na spousta stránkách jsem se dočetla že ne a kosmetička ke které jsem objednaná říkala že to nevadí,tak nevím co si myslet a nerada bych dceři ublížila.
Předem děkuji za odpověď
Odpověď: Dobrý den, odborně provedený permanentní make-up nezasahuje krevní řečiště. Nemá se tedy jak dostat do mateřského mléka. Permanent však není nezbytným úkonem, jedná se jen o zkrášlovací kosmetický úkon, pokud tedy máte pochybnosti, doporučuji počkat, až bude Vaše dítě větší.


#113
Barbora,
0
31. srpen 2016
Dobrý den, chtěla Vás poprosit o doporučení na kosmetičku či studio v Brně, které provádí více metod PM obočí a je schopno dobře poradit i ůkon provézt. Předem moc děkuji.
Odpověď: Dobrý den, v Brně Vám doporučujeme navštívit Renatu Repkovou, tel. 602 571 555.


#112
Markéta,
0
8. srpen 2016, ashlley.w (at) seznam.cz
Dobrý den,
jsem po PM horních linek již 11. den, stále mám stroupky, které samovolně neodpadávají (v prostřední části), ke všemu to vypadá, že na některých místech mi pigment špatně chytl, barva je opravdu světlá (s tím jsem počítala), ale vypadá to, že některá místa nebudou úplně dobarvená. Ani po tolika dnech bych neměla stroupky pokoušet odstraňovat? Nepoznám totiž moc dobře, jestli už visí a jsou "zaseklé" pouze v řasách.
Odpověď: V případě pochybností kontaktuje kosmetičku, která Vám úkon prováděla. Bez toho, abych Vaše linky viděla, nevím, jak bych vám mohla poradit.


#111
Šárka,
0
8. srpen 2016, lukasovasarka (at) seznam.cz
Dobrý den,jsem z Hodonína,je možno se objednat u Vás a nechat jsi poradit co z obočím (úzké a krátké),popřípadě bych si u Vás nechala udělat vláskování.Můžu se zeptat na cenu?
Odpověď: Dobrý den, nejlepší bude když se zastavíte přímo u nás ve studiu nebo si k nám zavolejte na tel. č. 518 343 900 nebo 601 200 025, kde Vám poskytneme všechny informace. S pozdravem Maha Studio


#110
Lucie,
0
7. červenec 2016, lucik231997 (at) seznam.cz
Dobrý den, chci se zeptat, zda jde něco udělat s moc tlustým obočím (permanentní makeup)? Je to opravdu strašná práce, už jsem ji obrečela přes dva dny. Byla jsem na něm včera poprvé. Korekce by měla být za nějaké týdny. Ale já bych to chtěla nějak "smazat". Je opravdu moc tlusté a krátké. Vůbec mi ten tvar nesedí. Když mi to kosmetička Erika(Ostrava) kreslila, vypadalo to krásně. Pak to před tetování smazala a už to bylo. Jsem z toho opravdu hodně něšťastná. Prosím, poraďte mi jaké mám možnosti. Či, zda to jde ještě v téhle čerstvé fázi nějak zesvětlit (namočení ve vodě, mazání apod.) Moc Vám děkuji. Lucie
Odpověď: Dobrý den, vzhledem k tomu, že neznáme kosmetičku, která Vám úkon prováděla, používané barvy, způsob aplikace, tvar obličeje, původního obočí, typ Vaší pleti atd., nemůžeme se k Vašemu problému vyjádřit. Doporučujeme Vám problém řešit s kosmetičkou, která Vám úkon prováděla.


#109
Kateřina,
0
4. červenec 2016, katerinakasparova76 (at) gmal.com
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nemáte nějakou kolegyňku, co provádí microblading v Plzni nebo okolí. Děkuji Katka
Odpověď: Dobrý den, v Plzni pracuje u nás vyškolená paní Dagmar Bočková, tel. 775 712 262.


#108
anonymní,
0
2. červenec 2016
Dobrý den, chtěla bych poradit kde udělat per.mak. obočí v libereckém kraji?Předem díky za odpověď
Odpověď: Dobrý den, v Liberci Vám doporučujeme kontaktovat paní Janu Holoubkovou, tel. 776 181 385, www.holoubkova.cz.


#107
Ivana,
0
16. červen 2016, ivanacervik (at) centrum.cz
Ahoj,můžete mi poradit, kde se dá udělat opravdu krásné obočí formou vlásenkování, mikroblading v Plzni? Děkuji.


#106
Martina,
0
4. květen 2016, m.klaskova (at) seznam.cz
Můžete mi doporučit někoho z Frýdku-Místku a okolí ? Děkuji.
Odpověď: Frýdek-Místek: Slavická Olga - 602 871 165, Česlarová Marcela - 603 838 154. Havířov: Bajová Kateřina - 777 613 109, Frýdlant nad Ostravicí: Kaňáková Ivana - 736 716 684, Opava: Mathiasová Lenka - 739 023 992, Ostrava: Fridrichová Lenka - 777 043 699


Vytisknout stránku Vytisknout stránku
5.0 8Hodnocení