Úkony permanentního make-upu

Permanentním-make-upem lze upravit obočí, kontury očí a rty. Barevnou pigmentací lze vytvořit kresbu prsních dvorců (areola tattoo) po rekonstrukční operaci a korigovat jizvy, mikropigmentací pokožky hlavy vytvářet kresbu vlasů, tzv. scalp micropigmentation.

permanentni-make-up-oboci

Permanentním make-upem lze docílit ztmavení obočí a jeho zvýraznění, korigují se vady v symetrii a délce obočí, upravuje se šířka, doplňují části nebo vytváří zcela chybějící obočí.

permanentni-make-up-linky Linka vedená mezi řasami, vytváří iluzi hustých řas a zvýrazňuje oči. Představte si, že kdykoliv - po ránu, v létě u moře, v kempu u jezera, při sportu - můžete vypadat, jako když jste právě vyšla ze salónu! 
permanentni-make-up-rty

Bezchybná kontura napraví nedostatky v tvaru, osvěží ztrácející se barvu rtů. Rtěnka rozpíjející se do vrásek? Na tu můžete zapomenout! Aquarell lips - mdlá barva přírodních rtů získá svěžest plošným vystínováním celých rtů. 
Areola Pigmentace prsních dvorců (areola tattoo) je finálním krokem úpravy prsou po chirurgické rekonstrukční operaci následující po onkochirurgické léčbě. Lze tak korigovat asymetrií tvaru, polohy a velikosti dvorců.
Scalp Scalp micropigmentation - ukládání pigmentu do pokožky hlavy napodobuje střih velmi krátkých vlasů, kdy hlava vypadá jako čerstvě oholená. Obnovení přirozené linie vlasového porostu čela vytváří iluzi vlasů. Touto metodou lze také zamaskovat jizvy ve vlasové části.

 


 

 

#173
Marcela Capakova,
0
28. prosinec 2019, Marcelacapakova (at) seznam.cz
Prosim, jen se chci zeptat, zdali jde ztenci tetovane oboci, jelikoz mi to pani vytetovala tlusteji, nez jsem chtela? Mam to asi mesic,, dekujuu
Odpověď: Dobrý den, většinou je korekce tvaru či šířky možná.


#172
Lenka Slowiková,
0
5. prosinec 2019, slowikova (at) atlas.cz
Dobrý den, dělala jsem u Vás kurz PMU. Chtěla jsem se zeptat používám Vaše barvy a konkrétně oční linky mi většinou skoro vůbec nechytnou. Tetuji jehlou 3 a zkoušela jsem i 1... linky mám 1mm široké a hloubku 0,5mm. Výsledný efekt tenoučký jemný vlásek který nejde skoro vidět. Spodní linky jsou bez problémů ale vrchní je problém. prosím o radu. Děkuji S.
Odpověď: Paní Slowikova, problém bude v technice. Oko je třeba správně držet levou rukou, pleť vypínat ve třech směrech (tak, jak jsem Vás to učila) a pomalu vpravovat pigment. Pozor také na správný sklon jehly! To jsou nejčastější chyby, které vedou k tomu, že linka je velmi slabá a výsledný efekt téměř neviditelný. RM


#171
anonymní,
0
28. listopad 2019
Dobrý den, byla jsem před 8 dny na microbladingu obočí. Dodržovala jsem přesně pokyny kosmetičky, tzn. 4 dny nedávat nic, nemýt vodou, nedotýkat se..pátý den mazat mastičkou, kterou jsem dostala 2x denně. Udělaly se mi šíleně tvrdé strupy, které začaly ten pátý den odpadávat a vypadala jsem jako zebra. Postupně co šlo samo odloupnout jsem sloupla. No vypadala jsem fakt hrozně. Dnes 8 den po zákroku nemám z obočí nic. Sem tam zůstala tmavší čárka, ale jinak vůbec nic. Stálo to 2tisíce..mám prý jít na korekce během ledna, ale nevidím, co bychom měli korigovat, když tam nic není. Mimochodem zákrok byl velmi bolestivý a trval téměř 2 hodiny. Prosím můžete mi poradit jak mám dále postupovat. Všechno jsem si nafotila..jak první den, tak ten 5.po zákroku a dnes..tedy 8 den. Děkuji za odpověď případně za radu.
Odpověď: Dobrý den, příčin, které vedou ke zkušenosti, kterou máte je mnoho, některé z nich mohou být: • Microblading, permanentní make-up či jiné metody porušování integrity kůže provádí často kosmetičky, které si vybraly špatný kurz (i když vlastní osvědčení) nebo mají malé zkušenosti (krátkou praxi v oboru). • Zákaznice, i když dostanou informace, jak se o aplikaci starat (tzv. aftercare), tyto tady zcela ignoruji nebo si je upravují jen podle vlastního úsudku. • Kosmetička může špatně odhadnout typ pleti (transparentní, non-transparentní…). Každá pleť k tomu, aby bylo dosaženo ideálního výsledku, vyžaduje jiný způsob aplikace (vlásková metoda, microblading, pudrový efekt...) jiný typ barvy, jehly, atd. • Zákaznice někdy zbytečně trvají na způsobu aplikace, o které se třeba dočetly na internetu, ale která je pro jejich typ zcela nevhodná • Reakce pleti je jiná než se dalo očekávat. Permanentní make-up je služba. To znamená, že je potřeba pečlivě dopředu uvážit, do jakých rukou se svěřím, a to na základě doporučení, komunikace či zkušenosti.


#170
Věra Houšková,
0
19. listopad 2019, vera.houskova (at) icloud.com
Dobrý den, paní Moulisová. Chtěla bych Vás poprosit o radu. Jakou barvu použít na tetování rtů, pokud chci docílit jen zvýraznění kontury rtů. Ne světlejší než je rtová barva, spíš o odstín tmavší než je retní červeň. Zabývám se víc tetováním linek a obočí. V barvách na rty se moc neorientuji.. Děkuji a moc Vás pozdravuji.. Věra Houšková
Odpověď: Dobrý den, paní Houšková, při stanovení kontury hraje roli teplota odstínu rtů. Přirozenou barvu kontury lze docílit například barvami Antique Rose nebo Mauve, z nichž první jmenovaná je odstín teplejší než Mauve. U hodně světlých rtů doporučuji Pink 3. Pěkný den Vám přeji. Romana Moulisová


#169
anonymní,
0
10. září 2019, sara.janakova (at) seznam.cz
Dobrý den, chci se zeptat. Byla jsem na PMU obočí, celé se mi ošklivě sloupalo a nic mi tam nezůstalo. Nejdříve mi bylo řečeno, že jsem chytla infekci v práci (jsem zdr. Sestra) a ted když to chci řešit vrácením peněz je to mou pletí. Že mám citlivou pleť vím,ale neměla jsem to ničím mazat a hned po návratu ze studia jsem to měla otapavat destilkou s dezinf. Mýdlem. Dále i večer a ráno. Zjišťovala jsem si info po okolí a nikdo o takovém způsobu hojení nic neslyšel. Slečna nechce vrátit peníze, chce ať jdu na korekci, kterou si mám samozřejmě zaplatit, tudíž mě to bude stát už 7 tisíc a záruka, že se to nestane znovu není žádná. Nechci chodit se zjizvenym obličejem, už teď mam na krajích podivné rozpite fleky a vypadá to jako jizvy. Poradíte mi, co můžu dělat?
Odpověď: Dobrý den, moc ráda bych Vám poradila, ale bohužel takhle "na dálku" to není možné. Neznám vaši pleť, nevím, jakou techniku a barvu kosmetička zvolila, nevidím, jak Vaše obočí nyní vypadá.... Citlivá pleť není v žádném případě překážkou tomu, aby zákaznice odcházela s perfektním obočím, které v pleti vydrží. Permanentní make-up je služba. To znamená činnost, která má v sobě určitý prvek nehmatatelnosti a vyžaduje určitou interakci se zákazníkem. Záleží tedy na Vaši domluvě s kosmetičkou, která Vám obočí vytvářela.


#168
Petra,
0
3. červenec 2019, petraskrobakova (at) seznam.cz
Dobrý den chtěla jsem se zeptat slyšela jsem že nekdy potřebujete modelky do kurzu na permanentní make up tak by mě zajímalo jak se můžu přihlásit mám již permanentní make up na obočí dělaný ale už je vybledly a chtěla bych ho vylepšit . Děkuji Petra
Odpověď: Dobrý den, modelky do školení bereme průběžně, zavolejte si k nám do studia na tel. číslo 601 200 025 nebo 518 343 900 v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hod a my si Vás zapíšeme mezi zájemkyně :-) Děkujeme.


#167
Patricie,
0
29. červen 2019, Patty.nerr@ gmail.com
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda se lze u Vás objednat na permanentní make up rtů (jemné zvětšení) jakou dobu je třeba počkat, když jsem byla 1x na malém zvětšení výplně kyselinou hyalerunovou. Děkuji moc za jakékoliv info. (Četla jsem něco o nějské přirozené Nano technologii Swiss), nevím zda se používá při vyplnění. Moc děkuji za jakékoliv info. P
Odpověď: Dobrý den, s permanentním make-upem se doporučuje počkat 6 - 8 týdnů, pokud byla před tím aplikována kyselina hyaluronová. Jemné přirozené zvětšení, barevnou výplň i stínování rtů provádím. Tyto úkony lze aplikovat různým způsobem, který stanovím při konzultaci s klientkou. Rozhoduje její představa o výsledku, stav pleti, věk, atd. Vzhledem k mým zkušenostem a více než dvacetileté praxi mám harmonogram objednávek vyplněný minimálně 3 měsíce dopředu. Pokud se pro úkon rozhodnete, počítejte s objednáním na říjen. Romana Moulisová


#166
Veronika,
0
5. květen 2019, verublaze (at) seznam.cz
Dobrý den, microblading obočí jsem absolvovala již 2 krát ve dvou různých studiích, bohužel mi tato metoda velmi špatně chytá, po vyhojení nezůstane skoro nic, jen stín, i když přísně dodržuji všechny pokyny před i po aplikaci (jsem světlejší typ a mám mastnější pleť, možná je to tím). Chci se zeptat na techniku pudrového stínovaného obočí, je šance, že by tato technika chytala lépe a byla pro mne tak vhodnější? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Dobrý den, je možné, že pudrově- stínované obočí bude pro vás vhodnější, ale to nedokážu říci, pokud nemám možnost zhodnotit vaši pleť, stávající obočí, atd. Je velký rozdíl, zdali vpravuji pigment do transparentní nebo tzv. non-transparent pleti, která reaguje na vpravovaný pigment zcela jinak. Metod, které vytvářejí obočí je několik (vlásková technika, stínovaní, ombré, pudrový efekt) Je vždy na kosmetičce, aby odborně zhodnotila, která z metod je pro určitou zákaznici nejvhodnější. Velmi často tyto metody také kombinuji, abych docílila očekávaného a současně přirozeného výsledku.


#165
Martina,
0
16. únor 2019, gmuzdkova.m (at) seznam.cz
Dobry den. Mam uz po druhe udelany PMU oboci metodou vlaskovani. Vse bylo super. Naprosta spokojenost. Ale po pul roce od aplikace mam oboci, tam kde jsou ty carky, natekle a je hrbolate. Kuze je uplne vystoupla. I barva, ktera byla tmave hneda je takova cervena. Nevite cim by to mohlo byt? Setkal se s tim nekdo? Prijde mi i to oboci citlivjejsi, jako by bylo cerstve tetovane. Zacinam byt zoufala. Dekuji moc
Odpověď: Dobrý den, s takovou reakci jsem se nikdy nesetkala. Doporučovala bych Vám kontaktovat kosmetičku, která Vám úkon prováděla a domluvit se s ní na dalším postupu.


#164
anonymní,
0
4. únor 2019
Dobrý den.Mohu si nechat udělat obočí když mám alergii na barvu na obočí od kosmeticky. ?
Odpověď: Pigmenty při permanentním make-upu jsou zcela jiné než barvy na obočí či používaná líčidla a permanentní make-up tak ve většině případů vyřeší problém, který máte Vy. Navíc je pro pleť daleko šetřivější už tím, že odpadá každodenní odličování.


#163
Tereza,
0
24. leden 2019, adam.terka2906 (at) seznam.cz
Dobrý den, jen bych se chtěla zeptat zda je možný pernamentní make-up obočí při lupence? Zda by mi to vůbec někdo udělal. Moc děkuji za odpověď
Odpověď: Lupénka se považuje za autoimunitní onemocnění, u kterého se rychle množí kožní buňky. Tak, jako u každého imunitního onemocnění dochází zpravidla k rychlejšímu odbourávání pigmentu v pleti, v praxi to znamená rychlejší zesvětlání aplikovaného pigmentu. Pokud není lupénkou zasažena oblast obočí, je možné perm. make-up provést.


#162
Monika,
0
26. listopad 2018, tulipan10000 (at) seznam.cz
Dobrý večer zkouším vám neustále volat. Chtěla bych se prosím u vás objednat na oční linky a popřípadě i obočí předem dekuji.
Odpověď: Dobrý den, prosím zkuste to ještě jednou. Telefon buď 601 200 025 nebo 518 43 900 nebo nám napište Vaše telefonní číslo na mahastudio (at) mahastudio.cz. Termíny na permanentní make-up sjednáváme pouze telefonicky. Děkuji.


#161
Jana Jezova,
0
22. říjen 2018, vanilek (at) email.cz
Dobry den,muzu se zeptat na techniku pudroveho oboci? Zda delate a kolik u vas stoji? Popr. mate nejake fotky vyhojenejo oboci touto metodou ve vasem salonu? Děkuji Jana
Odpověď: Pudrové obočí metodou permanentního make-upu stoji 3900,- Kč. Foto posílám na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.


#160
Lenka,
0
15. říjen 2018, Sofunny@seznam. cz
Dobrý den, těmi fotkami na PM chcete někoho vystrasit? To jste mohli dámám udělat obočí lepší, než "stejné". Co z toho, že je permanentní, když tvar je stejně šílený jako předtím? Nechápu... Moc dobrá reklama mi to nepřijde. Svěřit se vám do rukou mi prijde riskantní. Toť upřímný pohled na věc...
Odpověď: Děkuji Vám za Váš názor.


#159
Michaela,
0
11. říjen 2018, Michaela33333 (at) azet.sk
Dobrý den,
prosím za jak dlouho po tetováni linek se dá jít na nalepení 3 D mihalnic.
Kvuly termínu chci se predem objednat.
Dekuji moc za odpoved.
Odpověď: Dobrý den, našim zákaznicím doporučujeme minimálně 3 týdny po permanentním make-upu.


Vytisknout stránku Vytisknout stránku
5.0 1Hodnocení