Jsem nadmíru spokojená, ať už to se týká komunikace, přístupu k práci nebo ochoty. (Kateřina Bajová)

Kurz Permanentní make-up

V kurzu Permanentní make-up, odborník na permanentní make-up (dříve trvalé líčení neboli porušování integrity lidské kůže) se naučíte bezbolestné pigmentaci kůže s přirozeným výsledkem.

Permanentní make-up, rekvalifikační kurz

Praxe

Pro každou účastnici kurzu zajišťujeme minimálně 15 modelek na kterých se učí permanentní make -up obočí, očních linek a kontur rtů. Zkušenost dokazuje, že účastníce kurzu našich kurzů takto velmi rychle ztrácejí přirozené zábrany pracovat s jehlou na obličeji zákaznice.

Náplň
 • volba kresby podle různých kritérií (tvar obličeje, věk, vzhled zákaznice, typ pleti)
 • hygienická pravidla
 • tlumení bolesti
 • volba odstínu pigmentu a míchání barev
 • vlásková metoda kresby obočí
 • kontura rtů, barevná výplň a stínování rtů
 • způsoby ošetření pleti po aplikaci
 • korekce
 • ... a mnoho dalšího
Cena

28 000,- Kč

Termín

Zahájení kurzu: červen 2018

Osvědčení Po skončení kurzu vydáváme osvědčení o rekvalifikaci akreditované MŠMT.

Ostatní semináře

Vyučujeme všechny způsoby permanentního make-upu obočí. Na vláskovou metodu metodu, která se vyučuje v základním kurzu navazují doplňkové kurzy:

 • Stínování, pudrový efekt a ombre - techniky, které při pigmentaci využívají různé jehly tak, aby výsledkem bylo výrazné a přitom velmi přirozené obočí - Stínování, pudrový efekt, ombre obočí & Nano jehly. Cena 6000,- Kč.
 • Microblading (jeden ze způsobů ruční aplikace obočí, nazývaná také perová nebo čepelková metoda), technikou podle Daria Chuprys. Daria je specialistka v permanentním make-upu a vyučuje tuto metodu ve svém Permanent Make-up studiu v Beverly Hills (http://www.dariapermanentmakeup.com/). Cena 6000,- Kč.

Seminář Pigmentace prsních dvorců po rekonstrukcích prsou (Breast Restoration Techniques). Cena 6000,- Kč.

Školení pro absolventky jiných kurzů vedou k doplnění a zdokonalení jejich dovedností. Cena jednodenního kurzu 6000,- Kč.

Doplňkový kurz Aplikace obrázků metodou permanentního make-upu na tělo. Cena 6000,- Kč.

Termíny Termíny jsou stanovovány po domluvě.
Místo Hodonín
Více

Více informací o permanentním make-upu

Poptávka semináře
Máte-li zájem o účast na našem semináři, vyplňte tento formulář. Obratem vás budeme kontaktovat. Věnujte pozornost místu konání, v Praze se koná pouze kurz shellac.
Název semináře: (povinné)
Jméno: (povinné)
E-mail: (povinné)
E-mail znovu: (povinné)
Telefon: (povinné)
Místo kurzu (Hodonín/Praha): (povinné)
Zpráva pro nás:
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Hodnocení4.4 (5)
Využili jste již permanentní make-up?
295 / 66 %
119 / 27 %
35 / 8 %
Celkem hlasů: 449

Lektor

romana-moulisova.jpg

Ing. Romana Moulisová: "Permanentním make-upem jsem se začala zabývat v roce 1991. Techniku mikropigmentace jsem se nejprve učila v Německu, poté mi firma umožnila školení v Americe. Od roku 2005 žiji částečně v Kanadě, zde jsem získala titul Master Esthetician. Stále se v oboru vzdělávám. Kurzy vedu individuálně, to znamená, že při praxi na klientkách mám v kurzu jen jednu až dvě frekventantky.

Permanentní make-up je krásná práce. Mým cílem je předat své zkušenosti a dokonale naučit umění permanentního make-upu."

Advanced Training

Breast Restoration Techniques

microblading.jpg


inf.png Články o pemanentním make-upu

pin.png Materiály ke kurzům

Fotografie


edit Přidat komentář

Komentáře (10)

#10
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné po absolvování vašeho kurzu na permanentní make-up provádět tuto metodu na zákaznicích ve svém salonu nebo je zde potřeba dalšího vyškolení.
Děkuji
0
Odpověď: Dobrý den, kurzy permanentního make-upu, které pořádáme v našem studiu, jsou rekvalifikační kurzy akreditované Ministerstvem školství. Po úspěšném absolvování kurzu a zkoušky získáte osvědčení Odborník na permanentní make-up (kód: 69-032-M) potvrzený tzv. Autorizovanou osobou. Není již potřeba dalšího vyškolení.
anonymní
12. březen
#9
Dobrý den, měla bych zájem o váš rekvalifikační kurz, pernametni make up. Nejsem kosmetička, ale mám rekvalifikační kurz masér lázeňská. 8 let praxe. Je tato rekvalifikace dostačující? Děkuji za odpověď Zelenkova. C. Karlovy Vary
0
Odpověď: Dobrý den, akreditace Ministerstva školství, na základě které můžeme pořádat rekvalifikační kurz Permanentní make-up , stanovuje podmínku pro přijetí do kurzu být kosmetičkou. Tuto skutečnost je nutné doložit osvědčením. Pro bližší informace prosím volejte na tel. 601 200 025.
Zelenková Cecilie
26. leden
Cilka.zelenkova (at) centrum.cz
#8
Dobrý den, chci se zeptat jak dlouho trvá rekvalifikace na permanentní make-up nemůžu si totiž dovolit opustit zákaznice mám jich strašně moc . Děkuji Anežka
0
Odpověď: Dobrý den,
kompletní informace o kurzu Vám rádi poskytneme na tel. čísle 601 200 025 nebo nám můžete poslat Vaše tel. číslo na email mahastudio (at) mahastudio.cz a my Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.
Anežka Kozlová
15. květen 2017
ane.kozlova (at) seznam.cz
#7
Dobrý den
jak dlouho kurz trvá?Děkuji
0
Odpověď: Dobrý den,
veškeré informace o kurzu Vám poskytneme na tel. čísle 601 200 025 nebo 518 343 900. Děkujeme.
Jana
2. prosinec 2016
bobinaa2010 (at) email.cz
#6
Dobrý den,mám na Vás otázku. Do budoucna bych měla zájem o Váš rekvalifikační kurz permanentního make-upu, je prosim Vás potřeba abych měla kosmetické středoškolské vzdělání, popřípadě zdravotní vzdělání?
Předem moc děkuji za odpověď.
S přáním hezkého večera Markéta B
0
Odpověď: Dobrý den paní Markéto,
předpokladem pro přijetí do kurzu permanentního make-upu je, že musíte být kosmetička - stačí pokud jste absolvovala akreditovaný kurz kosmetiky. Pokud máte další dotazy neváhejte nás kontaktovat na tel. č. 518 343 900 nebo 601 200 025.

S pozdravem Maha Studio
Markéta
30. září 2016
Marrkyssa (at) centrum.cz
#5
Dobry den chtela bych s zeptat jak dluho trva kurz na pernament jsem ze Svicarska.
0
Odpověď: Odpověď byla zaslána na Vámi uvedený e-mail.
Barbora
4. červenec 2016
krupov.a (at) hotmail.com
#4
MILA ROMSNO DELALA JSEM U VAS KURS V ROCE 2008 NA MODELAZ NEHTU PROSIM VAS JA POTREBUJI S VAMA NUTNE MLUVIT A RADA BYCH PRIJELA NA KURS JAKO DELAT MODEL ALE NEVIM KDY ASI V CERVNU JE TO MOZNE? BUDETE TAM I VY V HODONINE?DEKUJI ALENA
0
Odpověď: Nevím o co se jedná. Napište mi na mahastudio (at) mahastudio.cz nebo zavolejte do studia 518 343 900.
alenasmidova
5. květen 2014
alensmidova (at) gmail.com
#3
Romance, k zitrejsim narozkam vse nejlepsi, at se ti dari P.
0
Odpověď: Děkuji. Romana
anonymní
29. březen 2014
#2
Romance,vsechno nejlepsi k narozeninam - Pavla
0
Odpověď: Děkuji za přání, potěšilo mě. Romana
anonymní
2. duben 2013
#1
Dobrý večer Romano, díky Vám moc za uznání a milý dárek, velice si toho vážím. Abych pravdu řekla, ani mne nenapadlo, že bych byla tak úspěšná odběratelka, o to víc mne to těší a povzbuzuje k další činnosti. Ta, jak jistě víte, mne i díky Vám velice baví a budu v ní nadšeně pokračovat a zdokonalovat se.
Jsem velice ráda, že jsem Vás objevila,... mohla u Vás absolvovat kurz a nyní se na Vás mohu s důvěrou obrátit, kdykoli potřebuji. Přeji Vám příjemný víkend a těším se brzy nashledanou. Táňa více
0
Taťjana Rýdlová
6. leden 2012
rydlova.t (at) seznam.cz,