Proč se rozhodnout pro náš kurz

Jako všechno na světě, má i permanentní make-up své protipóly. Proti perfektně provedenému obočí jedné zákaznice stojí takové, kterým by nepohrdla ani Marfuša.

Na rty s jemně zvýrazněným odstínem dělající radost své nositelce, musí jiná neustále nanášet rtěnku, aby alespoň trochu ztlumila jejich brutální ohraničení. Jsou kurzy permanentu, které Vám dají skvělé základy a na druhé straně takové, v nichž účast je ztrátou času a peněz.

Vše je jen v lidech a v permanentním make-upu, kde estetické cítění nenahradí sebelepší přístroj, to platí na prvním místě.

Ozývají se k nám do studia další a další zájemkyně s žádostmi o doplnění jejich znalostí. Zjišťují, že pro úspěšný start do praxe má vyškolení, které absolvovaly, mnoho mezer.

Rozhodla jsem se o tom shrnout základní vědomosti, které si odnesete z našeho kurzu:

Technika aplikace

Alfou a omegou permanentního make-upu je, naučit se správný sklon jehly vůči pleti, rychlost tahu a hloubku vpichu tak, aby se kresba stala automatická, jako je třeba psaní perem na papíře.

Technika ovlivňuje:Kurz permanentního make-upu

  • Hojení - jeho průběh a délku
  • Trvanlivost kresby - kolik barvy a jak dlouho v pleti zůstane
  • Bolestivost

Správnou technikou je možné vyhnout se nežádoucím efektům, jako jsou velké otoky, strupy a zjizvení tkáně.

Pigmenty

Kvalita pigmentů je základem pro výsledný efekt a barevnou stálost permanentu ( Barvy na permanentní make-up , Časová ztráta barev).

Nekvalitní pigmenty způsobují:

  • nežádoucí změny v barvě pigmentu - například v důsledku přemíry oxidu železitého v levnějších pigmentech dochází k výraznému zrůžovění či získání fialového odstínu obočí
  • obtížné vpravení do pleti
  • nejasné výsledky míchání barev
  • jsou rychle absorbovány krví (krevní barvivo hemoglobin – váže železo, nerozezná rozdíl mezi železem v krvi) a tím dochází k jejich rychlému vymizení


Anestetika

Správné znecitlivění usnadní práci a zpříjemní zákaznici úkon.

následná péče

Přípravky k domácímu použití eliminují nepříjemné projevy hojení (svědivost apod.) a výrazně napomáhají tomu, aby většina ideponovaného pigmentu zůstala v pleti.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
0.0 0Hodnocení