Prodlužování řas - otázky a odpovědi

Rádi byste zkusili prodlužování řas, ale obáváte se možných rizik nebo vás zajímají zkušenosti jiných uživatelů? Zde naleznete odpovědi na nejčastěji pokládané otázky na trvalé řasy.

Nemůže trvalé prodloužení poškodit mé přírodní řasy?

Ne, k žádnému trvalému poškození řas nemůže dojít, pokud jsou řasy prodlužovány profesionálně. Když dodržíte naše doporučení jak o trvalé řasy pečovat, tak následná běžná údržba a péče nemůže poškodit vaše přírodní řasy.

Jak se pohybují ceny za permanentní řasy?

Cena na trhu se pohybuje od 900 - 3000 Kč za prodloužení řas. Prodlužování řas je luxusní služba a doporučujeme, aby se Váš výběr řasové stylistky nezakládal pouze na ceně za nový set.

Jaký materiál používáte na vašich kurzech?

Na kurzech používáme řasy a další přípravky polské firmy Secret lashes, které svou kvalitou splňují veškeré evropské normy

Musím i po prodlužování řas nosit řasenku?

Rozhodně ne, používání řasenky ničí spoje řas, a tím můžete ohrozit jejich životnost.

Jak dlouho aplikace trvá?

Aplikace nového setu řas přibližně 2 hodiny. Na každé oko se aplikuje více než 100 jednotlivých řas.

JAK DLOUHO MI PRODLOUŽENÍ ŘAS VYDRŽÍ A PRO KOHO JE VHODNÉ? 

Většinou chodí klientky na doplnění po 3-5týdnech. Záleží na více okolnostech, například na přilnavosti klientčiných řas, technice lepení, okolních podmínkách při lepení atd.

Proč mi doporučíte zrovna Vaši značku?

Secret lashes vám za přijatelnou cenu dodává nejlepší kvalitu. Naše řasy mají ideální vzhled: přirozené prohnutí, velmi tenké konečky, jsou lehké, jemné a vypadají velmi přirozeně.

Vydáváte certifikát o absolvování kurzu?

Certifikát obdržíte ihned po absolvování kurzu. 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
3.6 5Hodnocení