Průvodce Magic Styl´o

Magic Styl´o (Magic Styló) je vaše nové tajemství pro dlouhotrvající make-up, se kterým budete vypadat svěží a krásná po celý den.

Obočí s Magic Styl´o

Přirozená kresba obočí: Zvýrazněte si požadovaný tvar obočí. Použijte odstín Deep Olive (881) - jedná se o univerzální odstín, který lze aplikovat na každého a u všech typů pletí.

Obočí

Použitím kartáčku na řasy zdvihnete chloupky obočí, učešete je a spojíte tak s kresbou.

Obočí

Výrazné a tmavé obočí: Jednoduše si vyberte barvu, která vám vyhovuje a opakujte aplikaci s Magic Styl´o až docílíte požadovaného vzhledu.

Obočí

Speciální technika pro rozměrový barevný efekt: Můžete použít jen jeden odstín nebo abyste docilili přírodního vzhledu obočí, zkombinovat dva či tři odstíny. Naše speciální technika nabízí ke kombinaci tyto tři barvy Deep Olive (881), Burnished Chestnut (668) a Velvet Black (721).

Obočí

Nejprve použijte Deep Olive na kresbu jednotlivých črtů. Pomocí kartáčku sjednotíte kresbu s přírodními chloupky obočí. Pak aplikujte Burnished Chestnut jako druhou barvu, opět v jednotlivývh črtách a opět použijte kartáček. Jako třetí naneste črty Black Velvet a sjednoťte s ostatní kresbou k dokončení bezvadného vzhledu.


Oční linky s Magic Styl´o

guide_eyeliner1.jpgJemné a přirozené: Jemně natáhněte víčko mezi prsty a zlehka táhněte špičkou tužky v linii nad řasami nebo tečkujte mezi řasami. Mikrokartáčkem jemně kresbu rozmažte tak, abyste docílili pouze jemného zvýraznění oční kontury. Ke většímu zvýraznění můžete přidat pár bodů nebo kresbu po celém oku zopakovat tak, až docílíte požadovaného vzhledu.

Na dolní víčko aplikujte barvu tečkováním přímo mezi řasami. Touto kresbou se linie řas jeví plnější, výraznější. Také můžete použít různé barvy a opakováním bodového nanášení kresbu spojíte. Bodová kresba s Magic Styl'o mezi řasami dává vzhledu očí iluzi hustějších řas.

Kouřový efekt: Vezměte mikrokartáček a aplikujte Magic Styl'o přímo na špičku mikrokartáčku. Lehounce namočte mikrokartáček do vody, jemně otřete či oklepejte o papírový ubrousek a naneste pod linii řas. Tato kresba dává oku spíše kouřový efekt (stín) než tvrdou linku. Stejný efekt lze vytvořit i na horním víčku.

Iluze hustějších řas: Pokud použijete Magic Styl'o na linii odkud vyrůstají řasy a tečkujete mezi řasami docílíte výrazu hustších řas. Můžete byt kreativní použitím různých barev.

Plná linka: K nalíčení plné oční linky Vyberte si některý tmavý odstín a aplikujte Magic Styl'o přímo na linii řas,. Opakujte, dokud nedosáhnete požadovaného vzhledu. S Velvet Black (721) and Midnight Blue (883) docílíte linky, které budou černé jako uhel!

Plná linka


Řasy s Magic Styl´o

guide_eyelashes1.jpgZvýraznění řas: Řasy moho ztratit jejich výraznost, jestliže jsou pokryty zbytky stínů nebo pudru make-upu. Magic Styl'o můžete použít k okamžitému znovuzískání jejich svěžího krásného tmavého vzhledu.

Použijte hrot Magic Styl'o tužky v 45° stupňovém úhlu , aby mohly být řasy co nejvíce nasyceny barvou. Použijte hrot Magic Styl'o jako kartáčku. Aplikujte přímo na řasy a zakrývejte tak zbytky make-upu. Váš make-up tak bude vypadat bezchybně a krásněji. Nezapomeňte použít čistící ubrouskek na hrot Magic Styl´o.

Tónování bílých odrostů řas: Barvené řasy odrůstají a pak u jejich kořínku vzniká nežádoucí světlý proužek, který je zakryt až dalším barvením řas. Jako dočasné řešení stačí k jejich tónování použít Magic Styl'o. Nadzvedněte mírně víčko a tahem špičky Magic Styl´o obarvíte kořínky řas.

guide_eyelashes2.jpgPermanentní prodlužování řas: Magic Styl'o je skvélým nástrojem užitečným zejména v péči o trvale prodloužené řasy. Prodloužené řasy se mohou neúmyslně způsobeným tlakem začít překrývat (například během spánku). Doporučujeme použít Velvet Black (721) nebo Espresso Brown (723) k oddělení řas. Pomáhá přírodním řasám, aby zůstávaly stále tmavé a tenký hrot Magic Styl'o řasy jemně odděluje.


Oční stíny s Magic Styl´o

guide_eyeshadow1.jpgOční stíny mohou být fascinující nebo jemné jen několika tahy Magic Styl'o. Bude to vaše tajemství, jak vytvořit neuvěřitelně dlouhotrvající krásné oční stíny. Stačí si vzít Magic Styl'o a aplikovat jeho barvu přímo na štětec, kterým si líčíte stíny. Začněte v blízkosti oční linky a barvu roztírejte rovnoměrně po očním víčku. Poté zdúrazněte oblasti očních víček tak, jako s obvyklými očními stíny. Barva se objeví jako mávnutím kouzelného proutku. Navíc zústane daleko déle než normální oční stíny. S 24 barvami, které máte k dispozici můžete kombinovat odstíny dle vašeho přání!

guide_eyeshadow2.jpg


Rty s Magic Styl´o

1.

guide_lips1.jpg

Upozornění: Používejte Magic Styl'o pouze na čisté suché rty. Nikdy nepoužívejte Magic Styl'o poté, co jste nanesli rtěnku, lesk nebo jiný mastnotu obsahující produkt, který může zanést hrot Magic Styl'o. Vždycky očistěte Magic Styl'o ubrouskem s obsahem alkoholu, který udržuje hrot perfektně čistý.

2.

guide_lips2.jpg

Aplikační houbičku lehce navlhčete vodou, pak naneste požadovanou barvu Magic Styl'o na špičku houbičky.

3.

guide_lips3.jpg

Aplikujte barvu na celé rty. Po 30 sekundách, kdy je barva absorbována do kůže, znovu naneste stejným způsobem ještě jednu vrstvu, která zajistí delší životnost a živější barvu rtů.

4.

guide_lips4.jpg

Naneste Magic Styl'o přímo na konturu rtů.

Nechejte barvu 30 sekund usadit, absorbovat kůží. Poté znovu naneste stejným způsobem ještě jednu vrstvu, která zajistí delší životnost a živější barvu.

5.

guide_lips5.jpg

Rty udržujte běžným způsobem, oblíbeným hydratačním přípravkem nebo použijte vaši oblíbenou barvu na rty podle vaší potřeby.

Použití Magic Styl'o s vaší oblíbenou rtěnkou nebo leskem: Magic Styl'o je ideální ke kombinovanemu použití s vaší oblíbenou rtěnkou nebo leskem tehdy, když je použijete po aplikaci Magic Styl'o. Magic Styl'o je totiž ideálním základem barvy rtů. Pomůže tomu, aby barva vaší rtěnky vydržela mnohem déle. Vyberte si barvu Magic Styl'o, která se podobá odstínu vaší rtěnky. Nejprve naneste Magic Styl'o na suché čisté rty buď pomocí houbičky nebo přímo. Pak teprve pouřijte vaši rtěnku nebo lesk. Nalíční bude senzační, trvalejší, a nikdy nebude vypadat vybledle.

guide_lips6.jpgguide_lips7.jpg

Lip Enhancer™: je čistý kondicionér na rty, bohatý na vitamíny, vytvořen z výživných přísad nejvyšší kvality. Obsahuje nepatrné zabarvení, které dávají rtům přirozený zdravě vypadající vzhled. Ideální při různých nachlazeních a suchém počasí. Perfektní použití kdykoliv, i když spíte.


Tvářenky s Magic Styl´o

Blush - přírodní vzhled: Pro čistý přirozený vzhled pleti a dlouhotrvající nalíčení v oblasti lícních kostí. Pleť musí být čistá bez jakéhokoli make-upu. Použijte barvu Peppermint Pink (661), načrtněte několik krátkých čar na navlhčený vatový tampon a lehce rozmazávejte dokud nedocílíte požadovaného vzhledu.

Bronze - výraznější vzhled s podkladovým make-upem: Opakujte aplikaci, abyste docílili výraznějšího vzhledu a poté naneste lehkou vrstvu podkladového make-upu.

guide_blush1.jpgguide_blush2.jpg


Dočasné tónování vlasů s Magic Styl´o

Můžete použít Magic Styl'o k tomu, abyste dočasně překryla odrosty šedých vlasů před barvením. Jemnými črty pera pokryjete bílé odrůstající vlasy u kořínků.

 


Body Art - dočasné tetování s Magic Styl´o

body_art.jpgIdeální pro vytvoření dočasného tetování těla pro všechny věkové kategorie. Před tím, než použijete Magic Styl'o, kůži očistěte ubrouskem s obsahem alkoholu (Alcohol prep pad). S Magic Styl'o můžete vytvořit na kůži krásné obrazce. Jemná špička Magic Styl´o umožní detailní kresbu. Jestli kresba zůstane na vašem těle den nebo déle, záleži na vás. Odstraníte ji jednoduše jakýmkoli olejovým odličovacím prostředkem.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
0.0 0Hodnocení