Prodlužování řas - otázky a odpovědi

Rádi byste zkusili prodlužování řas, ale obáváte se možných rizik nebo vás zajímají zkušenosti jiných uživatelů? Zde naleznete odpovědi na nejčastěji pokládané otázky na trvalé řasy.

Nemůže trvalé prodloužení poškodit mé přírodní řasy?

Ne, k žádnému trvalému poškození řas nemůže dojít, pokud jsou řasy prodlužovány profesionálně. Když dodržíte naše doporučení jak o trvalé řasy pečovat, tak následná běžná údržba a péče nemůže poškodit vaše přírodní řasy.

Jak se pohybují ceny za permanentní řasy?

Cena na trhu se pohybuje od 1000 - 3000 Kč za prodloužení řas. Prodlužování řas je luxusní služba a doporučujeme, aby tato cena neklesla pod 1500 Kč za aplikaci vzhledem ke spotřebě času, kterou tato služba, má-li být provedena precizně, vyžaduje.

Může se opravdu každý naučit aplikaci z vašeho DVD?

Zcela jistě! Tato jedinečná forma školícího programu netrvá na osobní přítomnosti v kurzu. Pokud zvládnete udělat vlasy, nehty, permanentní makeup, pracovat na obličeji apod., není důvod, abyste nezvládla kurz prodlužování řas "doma". Vše, co potřebujete, je dostat do praxe dokonalou koordinaci rukou, kdy jednou rukou musíte správně uchopit řasu a současně druhou rukou oddělovat přírodní řasy. Jakmile si zakoupíte profesionální sadu k aplikaci umělých řas, která obsahuje DVD, můžete ihned začít nácvik. DVD je doplněno podrobným manuálem.

Jaké je Vaše lepidlo?

Používáme výhradně lepidlo EnVogue Lashes™ Ultra Bond. Jedná se o nedráždivé lepidlo lékařské třídy. Lepení řas s tímto lepidlem neprovází žádné výpary, takže nedochází k dráždění očí. Lepidlo je černé barvy, bez zápachu. Konzistence lepidla zabraňuje nadměrnému slepování a dává řasám přirozený vzhled. Při nanášení je velmi tenké, což má výhody v tom, že je úsporné, schne rychleji a drží déle.
inf.png Informace o lepidle EnVogue Lashes™ Ultra Bond.

Z čeho jsou EnVogue Lashes vyrobeny?

Permanentní řasy EnVogue Lashes™ jsou vyrobeny ze syntetického materiálu, který je tvarovaný tak, aby lehce přilnul k přírodní řase. Každá řasa mají přirozený vzhled, lesklý povrch, jsou velmi jemné a lehké a krásně splývá s přírodní řasou. romě syntetických, máme také řasy hedvábné a norkové - řasy nejnovější generace v nepřekonatelné kvalitě.

Musím i po prodlužování řas nosit řasenku?

S prodlouženými řasami je řasenka už minulostí. Kouzlo EnVogue Lashes™ je v tom, že jsou lehké, přirozené, perfektně drží a lze si vybrat přesně takovou délku, tloušťku, zakroucení či barvu, která podtrhne vaši osobnost a styl.
inf.png Přečtěte si také články: Dlouhé řasy aneb když řasenky nestačí a Permanentní řasy, make-up nebo stimulátor růstu řas?

Jak dlouho aplikace trvá a jak mnoho řas je nalepeno?

Aplikace trvalých řas trvá v průměru 1 - 2 hodiny. Na každé oko je potřeba přibližně 45 - 60 kusů řas.

Mám klientku s tenkými přírodními řasami, je pro ni aplikace vhodná?

Dodáváme řasy různé tloušťky permanentních řas - od velmi tenkých po silnější. Můžeme tak vyhovět přání většiny zákaznic po dlouhých a hustých řasách a přitom se přizpůsobit stavu jejich přírodních řas. Ultra Bond lepidlo umožňuje aplikaci i na velmi tenké přírodní řasy.

Proč mi doporučíte zrovna Vaši značku?

EnVogue Lashes ™ vám za přijatelnou cenu dodává nejlepší kvalitu. Naše řasy mají ideální vzhled: přirozené prohnutí, velmi tenké konečky, jsou lehké, jemné a vypadají velmi přirozeně. Balení EnVogue Lashes™ obsahuje 0,5g v každém balení. To je dvakrát tolik, než dodávají některé jiné firmy.

Jak dlouho mi prodloužení řas vydrží?

Prodloužení řas s Ultra Bond lepidlem vydrží do dalšího doplnění 3 - 5 týdnů. Správné a trvalé přilnutí trvalých řas závisí na mnoha okolnostech, jako jsou: stav přírodních řas, způsob aplikace, správná péče, použití vhodné délky řas. Důležitým pravidlem ovlivňujícím trvanlivost je, aby při aplikaci umělé řasy nebyly delší o více než 1/3 - 1/2 délky přírodní řasy.

Vydáváte certifikát o absolvování kurzu?

Certifikát obdržíte buď ihned po absolvování kurzu. V případě samostudia poté, co dokončíte praxi. Stačí, když zašlete e-mail se třemi fotkami vaší nejlepší práce nebo vaši webovou stránku, kde máte vystavené fotky vaší práce, na náš e-mail mahastudio (at) mahastudio.cz .

Cerifikát je dokladem o obsolvování kurzu, není dokladem o rekvalifikaci.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
3.6 5Hodnocení