Studio Maha je záruka kvality a profesionální spolupráce. (Jana Vaculíková)

Seminář Nail Art

Seminář Nail Art je určen pro zájemce o tvůrčí činnost, která se zabývá zdobením nehtů, kreslením obrázků nebo vytvářením různých vzorů na nehty. Nail art není jen extravagantní úprava nehtů ke speciálním událostem, ale může být elegantním nenápadným zdobením pro všední den.

Název Nail Art - kurzy nehtového zdobení
Úroveň Začátečník
Náplň

Ruční malba lakem a akrylovými barvami, vkládání kamínků, nálepek, třpytek, barevných sítí, perliček, halogenových nití, rozpíjení laků, různé variace francouzské manikúry,vytváření efektních podkladů, kombinace barev, stínování, vkládání ozdob do akrylu.

Cena 1 500,- Kč
Úroveň Středně pokročilý
Náplň

Pokročilejší postupy Nail Art, vytváření efektních podkladů, kombinace barev, zdobení akrylovými barvami, další možnosti francouzského lakování, míchání jednoduchých odstínů pozadí, kombinace barevných pudrů, motivy květin a motýlů, stínování 2D, základy 3D (vytváření jednoduchých kytiček s oblými lístky).

Cena 2 500,- Kč
Místo Kurzy se konají v Hodoníně i v Praze
Poptávka semináře
Máte-li zájem o účast na našem semináři, vyplňte tento formulář. Obratem vás budeme kontaktovat. Věnujte pozornost místu konání, v Praze se koná pouze kurz shellac.
Název semináře: (povinné)
Jméno: (povinné)
E-mail: (povinné)
E-mail znovu: (povinné)
Telefon: (povinné)
Místo kurzu (Hodonín/Praha): (povinné)
Zpráva pro nás:
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Hodnocení5.0 (3)