Spolupráce s Vámi je úžasná, jste vždy ochotní a laskaví. (Zdeňka Hofírková)

Kosmetička

Kosmetický kurz Vás dokonale připraví na profesi kosmetičky. Naučíte se, jak všestranně a co nejdéle udržet optimální vzhled a zpomalit stárnutí kůže na základě aplikace kosmetických přípravků a úkonů.

Název Kosmetička, rekvalifikační kurz
Termíny Termíny kurzů kosmetiky jsou stanovovány individuálně.
Náplň

Kompletní ošetření pleti zákaznice, kosmetická masáž, povrchové a hluboké čištění pleti, určení typu pleti, použití a aplikace emulzí a masek, epilace obličeje a těla, úprava obočí, péče o řasy, líčení, základy dermatologie, základy kosmetické chemie a ostatní dovednosti, které kvalifikovaná kosmetička musí ovládat.

Výuka probíhá individuálně. V ceně jsou zahrnuty učební texty a materiál, který je potřeba k praktické části výuky kosmetiky (krémy, masky, líčidla, vosky atd.).

Cena 16 000,- Kč
Osvědčení Rekvalifikace je zakončena získáním Osvědčení o rekvalifikaci, které je akreditované MŠMT.
Místo Kurzy kosmetiky se konají v Hodoníně.
Poptávka semináře
Máte-li zájem o účast na našem semináři, vyplňte tento formulář. Obratem vás budeme kontaktovat. Věnujte pozornost místu konání, v Praze se koná pouze kurz shellac.
Název semináře: (povinné)
Jméno: (povinné)
E-mail: (povinné)
E-mail znovu: (povinné)
Telefon: (povinné)
Místo kurzu (Hodonín/Praha): (povinné)
Zpráva pro nás:
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Hodnocení3.7 (15)

Rekvalifikační kurzy

kosmetika.jpg

Ostatní kurzy a semináře

inf.png Tip
Nevíte s jakou kosmetickou řadou začínat? Poradíme vám - Kosmetika MAAT. Je zajímavá, jednoduchá, levná, omlazuje a léčí tělo. Je to ručně vyráběná, 100% čistá, přírodní, aromaterapeutická kosmetika.