Informace o permanentním make-upu

Permanentní make-up neboli mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, při které se do povrchní vrstvy pokožky pomocí speciálního přístroje implantují barevné pigmenty.

S permanentním make-upem můžete vypadat lépe a ušetřit spoustu času.

pm-1.jpg pm-2.jpg pm-3.jpg

Úkony permanentního make-upu

  • Obočí - permanentním make-upem se upravuje šířka, délka i barva obočí. Chybějící obočí je možné kompletně vykreslit vláskovou metodou.
  • Oční linky - permanentní make-up zvýrazňuje oči.
  • Rty - permanentní konturou, stínováním či barevnou výplní lze docílit vylepšení tvaru nebo doplnit ztrácející se retní červeň.
  • 3D tetováž prsních dvorců (areola tattoo) jako finální krok rekonstrukce prsu po onkochirurgické léčbě, korekce asymetrií tvaru, polohy a velikosti dvorců

Celkový úkon většinou vyžaduje dvě aplikace v rozmezí 28. dní. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že zjistíme, jak pokožka reaguje na aplikovaný pigment a na základě toho můžeme při korekci změnit odstín, tvar, barvu ztmavit nebo zesvětlit.

Spolupracujeme s lékaři - Ambulance plastické chirurgie - MUDr. Hana Klosová, Ph.D

Krása permanentního make-upu spočívá v přirozenosti. Perfektního permanentu si nevšimnete, pokud ano, není dobře proveden.

Pigmenty pro permanentní make-up

Používáme americké pigmenty Mei-Cha® - hypoalergenní mikropigmenty minerálního původu vynikající kvality - Barvy na permanentní make-up.

Blednutí pigmentů
Přirozeným procesem rohovatění kůže se barvivo z pleti postupně vytrácí. Tento proces se nazývá časová ztráta barev a trvá asi 3-5 let. Poté má klientka možnost volby - buď zákrok postoupí znovu s přihlédnutím k novým trendům či s ohledem na přirozené stárnutí pokožky nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků.

Bolestivost

Zákroky jsou minimálně bolestivé vzhledem k používání speciálních anestetik. Přesto nejčastěji kladená otázka v permanentním make-upu je - Bolí to?.

#91
Lucie,
0
29. září 2015
Dobrý večer,
můžete mi prosím doporučit (poradit) někoho, kdo z Karviné nebo Ostravy dělá opravdu dobře permanentní make-up obočí ? Děkuji
Odpověď: Z Karviné doporučuji paní Hanu Benovou - tel. 776 651 648, email: h.hanzlikova (at) seznam.cz, z Ostravy Lenku Fridrichovou - tel. 777 043 699, email: lenule.f (at) seznam.cz a z Havířova Kateřinu Bajovou - tel. 777 613 109, k.bajova (at) seznam.cz ("at" = zavináč).


#90
anonymní,
0
22. září 2015
Dobrý den, měla bych dotaz. Letos na dovolené v cizině cca měsíc, jsem si nechala udělat PM obočí barvou. Potřebovala bych korekci, doplnit barvu.. ne však po celém obočí. Je to u vás možné a kolik to stojí. Předem děkuji za odpověď. H.
Odpověď: Dobrý den, korekci lze provést 4 - 6 týdnů po první aplikaci permanentu. Korekce se týká celého obočí, zvlášť v případě, že jste podstoupila zákrok jinde. Pokud by se doplňovala barva jen místy, mohla by tato být barevně odlišná a obočí by působilo flekatě. Cena permanentu obočí je 3900,.- Kč.


#89
anonymní,
0
25. srpen 2015
Dobrý den,byla jsem na permanentním make-upu - obočí...týden už mám vyrážku na v oblasti čela,takové pupínky...jde to docela dost vidět...stalo se to nějáké zákaznici? Zmizí to?
Odpověď: Dobrý den, pupínky v oblasti čela nemusí souviset s permanentním make-upem (jedině jako citlivost na jednorázové rukavice, pokud měla kosmetička položenou ruku na Vašem čele). Pupínky v oblasti obočí by mohly být projevem alergické reakce (na barvu, kov, anestetikum, atd.).


#88
anonymní,
0
28. červenec 2015
Dobrý den,
včera jsem podstoupila korekci permanentního make-upu obočí, avšak jdou pořád vidět mé světlé chloupky, myslela jsem, že už se barvou překryjí. Je to chyba kosmetičky?
Odpověď: Při permanentním make-upu je barevný pigment vpravován pod kůži. Nemůže tedy žádným způsobem obarvit chloupky obočí, které z kůže vyrůstají. Chyba kosmetičky to určitě není.


#87
anonymní,
0
19. červen 2015
Dobrý den, v současné době dělám kurz perm.m. a protože se ještě navíc samovzdělávám a zjišťuji po internetu co nejvíce informací, narazila jsem na stránky Vašeho studia. Bohužel s hrůzou zjišťuji, jak se úroveň jednotlivých kurzů liší...To, co jsem se dozvěděla díky Vaším stránkám, jsem se nebyla schopná dozvědět po absolvování již tří měsíců v kurzu (Brno). Věřím, že i Vaše kurzy budou na velmi profesionální úrovni. Bohužel jsem špatně zvolila vzdělávací zařízení (z fin. důvodů jsem volila financování přes úřad práce). Ráda bych věděla, zda by bylo možné domluvit ve Vašem studiu nějaké doškolení spojené s předvedením tetovacích stojků, které bych si u Vás ráda zakoupila. Můžete mi prosím napsat cenu případného doškolení? Děkuji za odpověď. S.
Odpověď: Dobrý den, děkuji za Vaše ohodnocení. Doškolení pro absolventy jiných kurzů pořádáme také. Cena se pohybuje od 4000,- Kč nahoru. Jedná se o individuální školení a nejprve je nutné stanovit úroveň znalosti, se kterou účastnice do kurzu přichází, aby mohl být můj kurz pro ni co největším přínosem. Předvedení našich přístrojů a vyzkoušení práce s nimi není žádný problém. Osobní domluva (nejlépe telefonická) je v tomto případě nejpružnější formou komunikace. Prosím, zavolejte k nám do studia (tel. 518 343 900 nebo 601 200 025) nebo mi napište do e-mailu váš telefon (mahastudio (at) mahastudio.cz) a my Vás budeme sami kontaktovat.


#86
anonymní,
0
18. červen 2015
Dobrý den,
nechala jsem si dělat 3D vláskovou metodu,je normální,že se obočí hojí cca jeden měsíc?po čtrnácti dnech jsem byla na korekci a mám to opět strašně černé a stroupkovité,nemohu ani vycházet ven..je to normální,nemusím se ničeho obávat?děkuji za odpověď
Odpověď: Dobrý den, na Vaši otázku nemohu bohužel přesně odpovědět. Nevím, jakým pigmentem Vám byl permanent aplikován, jaký jste typ pleti, ani jaká byla Vaše představa, kterou jste si s kosmetičkou dohodla. Korekce se zpravidla dělají po měsíci až 6 týdnech, kdy je již jasné, jak bude vypadat výsledný efekt a v tu chvíli je ješte možné měnit výsledný tón i výraznost barvy.


#85
ALENA KURINCOVÁ,
0
10. květen 2015, alena.kurincova (at) seznam.cz
Dobrý den,
prosím,poraďte mi kde nejblíž Jeseníku dělá někdo opravdu dobře permanentní makeup čárkováním,
děkuji Alena
Odpověď: Dobrý den, z Jeseníku je v našem studiu vyškolena paní Jarmila Konupčíková - http://kosmetikakonupcikova.webnode.cz/


#84
Pavlína,
0
9. březen 2015
Dobrý den, 5.3.jsem byla na permanentním obočí. Dneska se mi sloupl na konci obočí kousíček stroupku. Moje první reakce se znepokojivá. Připadá mi, že se první aplikace neuchytila. Není tam skoro žádný náznak. Chci se zeptat,zda se to ještě nějak dobarví? 1.4.mám korekci,melo by se to zlepšit? Děkuji
Odpověď: Dobrý den, na Váš dotaz nemohu přesně odpovědět. Nevím, v jakém salonu jste byla, jakou metodou nebo barvou Vám byl permanentní make-up aplikován.


#83
Andrea,
0
12. leden 2015, balkovska.andrea (at) email.cz
Dobrý den, paní Moulisová,
je (obecně) glaukom kontraindikací pro PM linek na horních víčkách?
Děkuju za odpověď. Andrea
Odpověď: Glaukom (lidově zelený zákal) je onemocnění, při kterém je přerušen oběh tekutiny v oku, nedochází k její absorpci a tím se zvyšuje tlak uvnitř oka, (nitrooční tlak). Většina pacientů s onemocněním glaukomu je úspěšně léčena očními kapkami, které snižují nitrooční tlak. Klientky, u nichž probíhá léčba, musí zákrok permanentního make-upu na víčkách (linky) konzultovat se svým očním lékařem.


#82
Věra Houšková,
0
5. leden 2015, verahouska (at) me.com
Zdravím Vás, paní Moulisová.
Mám dotaz. Klientce jsem dělala PM obočí , chtěla velmi tmavé a výrazné. Proto jsem použila Ebony 1. Po měsíci se mi zdá, že jde barva do modra. Mohla by jste mi prosím poradit jakou kombinaci barev mám použít na korekci? Můžu použít některou z barev, kterou mám v salonu - Walnut3, Brick Red1, Blonde2, BH2, Brown 11? Děkuji Houšková Věra
Odpověď: Paní Houšková, Přidejte do jednoho dílu Ebony 1 tři díly Walnut 3. To by mělo stačit. Modré podtóny stahuje velmi dobře také Brick Red 1 takže kdyby tato kombinace nestačila, přidejte kapku tohoto odstínu. S pozdravem, Romana Moulisová


#81
Stanislava Šimková,
0
23. listopad 2014, stanasimek (at) seznam.cz
dobrý večer prosím vás byla jsem na permanentním make upu na rty třetí den mi natekl horní ret to to chování po třetím dnu je normální? děkuji za odpověď s pozdravem Stanislava Šimková
Odpověď: Pokud Vám ret natekl až třetí den, je to neobvyklé. Může se však jednat o opar, který se zpravidla vytváří třetí až čtvrtý den po aplikaci.


#80
Věra Houšková,
0
18. listopad 2014, verahouska (at) me.com
Dobrý den, paní Moulisová. Prvně bych Vám ještě jednou chtěla poděkovat za krásnou PM konturu horních víček. Moc se Vám povedly, jsem nadšená! A chtěla bych se zeptat, jestli můžu udělat paní PM obočí, která měla 2krát trombózu a užívá lék Varfarin. Předem děkuji za odpověď. Zdravím Vás.
Věra Houšková
Odpověď: Dobrý den paní Houšková, jsem ráda, že jste spokojena, To mě moc těší. Co se týká Vaší zákaznice, měla by tuto záležitost konzultovat se svým lékařem. Zvýšená krvácivost by mohla bránit usazení pigmentu a celý proces by byl zbytečný.


#79
Petra,
0
13. říjen 2014, p.sporyszova (at) centrum.cz
Dobrý den, uvažuji o PM obočí, a nejspíše tou vláskovou metodou- prostě tak, aby bylo co nejpřirozenější Jak dlouho obočí vydrží ,,v hezkém stavu,, než se to musí přetetovat a kdy by bylo možné se objednat v Hodoníně? Pochopila jsem, že nejste z ČR, proto se ptám. A cena je tedy 3900,- kč? Děkuji
Odpověď: Dobrý den, Na tom, jak dlouho obočí vydrží, závisí mnoho faktorů. V prvé řadě zvolená barva – některé zákaznice preferují sytější nasycení, jiné naopak jemnější. K Vašemu typu se může hodit i světlejší i tmavší odstín. V podstatě, čím větší kontrast, tím je životnost delší. Dále záleží i na věku, na tom, jak ráda a moc se opalujete, jaké používáte krémy či zda si obočí barvíte. Obočí může vydržet i pět lat, ale myslím, že pokud má být přirozené, mé stálé zákaznice se mi vrací přibližně po dvou letech na dosycení barvy. Je to ale jejich volba, vše si jim vysvětlím a nabídnu možnosti před započetím úkonu.


#78
petra,
0
23. září 2014
Prosím kolik stojí permanentní makeup obočí alespoň přibližně a kolik jeho doplnění?
Odpověď: Permanentní make-up obočí stojí 3900,-. V této ceně je doplnění.


#77
Anet,
0
22. září 2014, aneta.havlinova (at) seznam.cz
Dobrý den,
měla bych pár otázek.
Chtěla bych se vás zeptat od kolika let je permanentní make-up (obočí) vhodný. Je mi teprve 16 let, tak jestli je lepší počkat ještě nějaký ten rok nebo ne.. Potom, kdybych šla na permanent, je lepší přijít s již namalovaným obočím tužkou a odlíčit se až tam nebo přijít nenamalovaná?
A do třetice: máte i nějakou pobočku v Brně? nebo mohla byste mi doporučit nějaký kosmetický salon v Brně?
Děkuji.
Odpověď: Dobrý den, U zákaznic mladších než 18 let je permanent možný, ale u nás ve studiu požaduji souhlas zákonného zástupce. Pokud přijdete do studia, je vhodnější být nalíčená běžným způsobem, kosmetička tak získá rychle přehled o Vašem stylu. V Brně pracuje naše kolegyně, paní Mgr. Věra Houšková email: verahouska (at) me.com.


Vytisknout stránku Vytisknout stránku
5.0 8Hodnocení